Adata Dysk hd710 (4712366969933) - OKAZJE Oceń produkt:

od 226,23 PLN

oszczędzasz do 71%

  • Producent: Adata
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 3 TB
  • Interfejs pamięci: 3.1
  • Rozmiar: 2.5 "

Zewnętrzny dysk twardy Adata HD710 Pro Wszechstronna ochrona Dysk który wytrzyma wszystkie niespodziane zagrożenia Doświadczenie marki ADATA w projektowaniu dysków zewnętrznych pozwoliło stworzyć dysk w całości oporny na działanie pyłu i wody.

HD710 Pro z powodzeniem przeszedł test zanurzenia w wodzie poprzez 60 minut na głębokości 2 metrów - to więcej aniżeli przewidują kryteria normy IEC IPX8! Gotowy na nurkowanie? Pełna odporność na działanie wody obowiązuje tylko przy zamkniętej osłonie portu USB.

solidność klasy militarnej Dysk HD710 Pro wytrzymuje wstrząsy, upadki i wibracje dzięki swojej ponadto wzmacnianej trójwarstwowej konstrukcji. Dysk przeszedł test MIL-STD-810G 516.6 dla sprzętów użytkowanych przez armię USA, co oznacza, iż z powodzeniem wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 metra.

Twoje informacje będą za każdym razem bezpieczne – z dyskiem HD710 Pro możesz realizować wszystkie swoje wyzwania. Wszechstronna ochrona dzięki trwałej trójwarstwowej konstrukcji Niezależnie od tego, jakie informacje będziesz przechowywać na dysku, model HD710 Pro zapewni zawsze taką samą bezusterkową ochronę.

obudowa dysku składa się trzech warstw. Pierwszą stanowi powłoka silikonu, drugą bufor pochłaniający wstrząsy, a trzecią, znajdującą się najbliżej samego dysku, tworzywo nienaturalne utrzymujące dysk w bezpiecznym położeniu.

technologia wykrywania wstrząsów Shock Mniejsze dyski zewnętrzne podtrzymują swoją pracę choćby po upadku lub gdy doświadczą wstrząsu, co prowadzi do błędów i tworzenia się uszkodzonych sektorów. Czujniki Shock, w które został wyekwipowany dysk HD710 Pro, błyskawicznie po wykryciu wstrząsu zatrzymują pracę dysku.

Po zakończeniu wibracji praca nośnika jest wznawiana. O wszystkim informuje wskaźnik na obudowie. Wygodny uchwyt na kabel Dysk został zaopatrzony w specjalny rowek biegnący dookoła obudowy, umożliwiający komfortowe przechowywanie odłączonego kabla USB.

Gdy dysk nie jest stosowany, po prostu odłącz kabel i owiń go dookoła pokrywy dysku HD710 Pro. Znacznie zmniejsza to ryzyko przypadkowego zagubienia kabla i ogranicza irytujące poczucie bałaganu. Funkcjonalna wodoszczelna osłona portu USB W przeciwieństwie do innych wytrzymałych zewnętrznych dysków HDD, model HD710 Pro został wyposażony w łatwą w użyciu osłonę portu USB.

Osłona zamyka się wyjątkowo łatwo, zapewniając całkowitą szczelność. Nasi inżynierowie zadbali o wszystkie szczegóły, dzięki czemu dysk HD710 Pro jest prosty w wykorzystywaniu i równocześnie w całości wodoszczelny.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Dyski przenośne