Adata Dysk hd710 - OKAZJE Oceń produkt:

od 227,00 PLN

oszczędzasz do 68%

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 2 TB
  • Interfejs pamięci: 3.1
  • Rozmiar: 2.5 "

Wszechstronna ochrona Model HD710 Pro przedstawia zupełnie nowy poziom wytrzymałości wśród zewnętrznych dysków HDD. Nośnik z powodzeniem przeszedł testy zgodności ze standardami IP68 dla wytrzymałości na pył i wodoszczelności i dzięki trójwarstwowej konstrukcji ochronnej, spełnia wymagania wytrzymałości na wstrząsy dla urządzeń klasy militarnej.

Dzięki obszerności do 5 TB, dysk ten umożliwia bezpieczne przechowywanie wszelkich Twoich danych podczas nurkowania, chodzenia po górach, jazdy na rowerze lub zwykłych spacerów. Dzięki atestowi odpornościy IP68, dysk wytrzyma wszystkie nieoczekiwane zagrożenia Doświadczenie marki ADATA w projektowaniu dysków zewnętrznych pozwoliło stworzyć dysk całkowicie niepodatny na działanie pyłu i wody.

HD710 Pro z powodzeniem przeszedł test zanurzenia w wodzie poprzez 60 minut na głębokości 2 metrów - to więcej niżeli przewidują wymagania normy IEC IPX8! Gotowy na nurkowanie? *Pełna niepodatność na działanie wody obowiązuje tylko przy zamkniętej osłonie portu USB.

Dysk HD710 Pro jest odporny na wstrząsy jak prawdziwy wojownik i zapewnia trwałość klasy militarnej Dysk HD710 Pro wytrzymuje wstrząsy, upadki i wibracje dzięki swej w dodatku wzmacnianej trójwarstwowej konstrukcji.

Dysk przeszedł test MIL-STD-810G 516.6 dla urządzeń stosowanych przez armię USA, co oznacza, iż z powodzeniem wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 metra. Twoje informacje będą zawsze bezpieczne – z dyskiem HD710 Pro możesz realizować wszystkie swoje wyzwania.

Wszechstronna ochrona dzięki trwałej trójwarstwowej konstrukcji Niezależnie od tego, jakie dane będziesz przechowywać na dysku, model HD710 Pro zapewni za każdym razem taką samą niezawodną ochronę. Pokrywa dysku składa się trzech warstw.

Pierwszą stanowi warstwa silikonu, drugą bufor pochłaniający wstrząsy, a trzecią, znajdującą się najbliżej samego dysku, tworzywo nienaturalne utrzymujące dysk w bezpiecznym położeniu. Technika wykrywania wstrząsów Shock Mniejsze dyski zewnętrzne podtrzymują swoją pracę choćby po upadku lub gdy doświadczą wstrząsu, co prowadzi do błędów i tworzenia się uszkodzonych sektorów.

Czujniki Shock, w które pozostał wyekwipowany dysk HD710 Pro, momentalnie po wykryciu wstrząsu zatrzymują pracę dysku. Po zakończeniu wibracji praca nośnika jest wznawiana. O wszystkim informuje wskaźnik na obudowie.

użyteczna wodoszczelna osłona portu USB W przeciwieństwie do innych odpornych zewnętrznych dysków HDD, model HD710 Pro pozostał wyekwipowany w łatwą w użyciu osłonę portu USB. Osłona zamyka się niezwykle łatwo, zapewniając całkowitą szczelność.

Nasi inżynierowie zadbali o wszystkie detale, dzięki czemu dysk HD710 Pro jest prosty w stosowaniu i jednocześnie całkowicie wodoszczelny. Wygodny uchwyt na kabel Dysk pozostał wyekwipowany w specjalny rowek biegnący dookoła pokrywy, umożliwiający wygodne przechowywanie odłączonego kabla USB.

Gdy dysk nie jest stosowany, po prostu odłącz kabel i owiń go d...

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Dyski przenośne